بازسازی منزل در قلهک

بازسازی منزل در قلهک

قلهک

محله ای واقع در منطقه 3 شهرداری تهران می باشد که از سمت شرق با محله دروس و از غرب با رودخانه قلهک و از شمال نیز با سفارت بریتانیا و از جنوب نیز با خیابان ظفر هم مرز است.

جالب است بدانید که اولین تماسی که از شمیران با تهران برقرار شد از محله قلهک که تلفن خانه ای در کوچه تلفن خانه بود گرفته شده است.

محله قلهک جزو مناطق قدیمی تهران محسوب می شود.

بازسازی منزل در قلهک نیز به دلیل داشتن بافت فرسوده بسیار اجرا می شود.

معنی قلهک یعنی قله کوچک است.

بازسازی منزل در قلهک

امروزه اجرای بازسازی منزل بیشتر از گذشته اهمیت پیدا کرده است و علت آن بالا رفتن هزینه ساخت می باشد که ساکنین ترجیح میدهند خانه های خود را بازسازی کنند.

کار بازسازی منزل نیز کار بسیار تخصصی و اصولی است و باید فرد متخصص آن را انجام دهد در غیر این صورت دچار خسارات بسیار زیادی خواهید شد.

در ادامه در مورد نحوه اجرای بازسازی منزل در قلهک خواهیم پرداخت.

 

مراحل بازسازی منزل

  • انتخاب شرکت متعهد و معتبر
  • برآورد هزینه
  • انتخاب سبک دکوراسیون
  • مجوز
  • تخریب
  • بازسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام
  • بازسازی اتاق خواب

یکی از بخش های مهم که در اولین گام اجرای بازسازی منزل در قلهک باید انجام داد پیدا کردن شرکت معتبر و متعهد است که اهمیت آن در هنگام تحویل به موقع کار و نیز کیفیت بازسازی برمیگردد که بسیار اهمیت دارد.

توجه کنید که کیفیت بازسازی پس از مدتی مشخص می شود و در صورت اصولی کار نکردن دچار خسارات زیادی خواهید شد بنابراین باید دقت زیادی در انتخاب شرکت های معماری انجام دهید.

پس از توافق بین کارفرما و پیمانکار به بخش برآورد هزینه میرسیم که اکثرا اولین سوال کارفرما از پیمانکار هزینه ی آن می باشد .

برآورد هزینه بازسازی منزل در قلهک پس از بازدید و بررسی خانه و نوع بازسازی و سبک دکوراسیون داخلی و نوع متریال مصرفی اعلام می شود که این هزینه تقریبی است و امکان قیمت دقیق به دلیل تغییر قیمت متریال امکان پذیر نیست.

بازسازی منزل در قلهک - سامیت هوم

پس از برآورد هزینه بازسازی به بخش انتخاب سبک دکوراسیون داخلی میپردازیم که بسیار اهمیت دارد و سبک های دکوراسیون داخلی بسیار متنوع است.

مجوز در اجرای بازسازی نیز یکی از مراحل مهم می باشد که باید اقدام به گرفتن آن کرد و البته بعضی از عملیات بازسازی نیاز به گرفتن مجوز ندارد.

تخریب یکی از بخش های بسیار حساس و تخصصی است که باید اصولی انجام شود که در غیر اینصورت خسارات مالی و جانی در پی خواهد داشت.

بازسازی اشپزخانه یکی از بخش هایی است که بسیار اهمیت دارد و باید هم زیر ساخت آنم را بازسازی و نوسازی کنیم و هم از نظر دکوراسیون داخلی باید آن را به درستی و اصولی دیزاین کرد که امروزه آشپزخانه بسیار موثر در دکوراسیون داخلی است.

یرویس بهداشتی و حمام نیز بسیار اهمیت دارد و باید ابتدا عایق کاری آن را نوسازی کنیم و سپس به تاسیسات و شیرآلات و کاشی و سرامیک آن بپردازیم.

از اینستاگرام ما دیدن فرمایید .

مقاله های پیشنهادی :