بازسازی منزل در نارمک

بازسازی منزل در نارمک

بازسازی منزل در نارمک. نارمک یکی از مناطق قدیمی تهران محسوب می شود. که در سال 1330 شمسی توسط فرانسوی ها برای فرهنگیان آموزش و پرورش تاسیس شد. محله نارمک به خاطر بزرگراه رسالت به دوبخش شمالی و جنوبی تقسیم می شود. و دارای 100 میدان است.
یکی از میدان های اصلی نارمک جنوبی میدان هفت حوض واقع شده است که دارای مراکز خرید بسیاری را در خود جای داده است. و در بخش نارمک شمالی آن بازار مبل دلاوران که یکی از مراکز خرید بزرگ مبل در تهران است در آن جا واقع شده است.

به دلیل اینکه محله نارمک یکی از مناطق قدیمی تهران محسوب می شود. بازسازی منزل در این منطقه در خانه های با بافت های قدیمی وجود دارد.
که به بازسازی منزل در نارمک برای کسانی که به خانه خود اهمیت می دهند و به دنبال تنوع و عوض شدن روحیه خود و خانواده خود هستند. می توانند در صورت تمایل بازسازی منزل در نارمک با شرکت سامیت هوم تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرند.

 

اجرای بازسازی منزل در نارمک

 

برای اجرای بازسازی منزل در نارمک در ابتدا باید بخش های تاسیساتی منزل را در صورت فرسوده یا قدیمی بودن حتما تعویض کرد.
در صورت تعویض بخش های تهویه و گرمایشی با تخریب بخشی از ساختمان همراه خواهد بود. ولی در این تخریت به هیچ عنوان نباید اسکلت ساختمان تخریب یا تغییر داد چراکه می تواند خساراتی وارد کند که بسیار هزینه داشته باشد. و مابقی موارد به ترتیب زیر اشاره شده است :

1. سیم کشی
2. عایق کاری
3. کفپوش
4. تزئینات
5. نقاشی دیوار
6. کاغذ دیواری
7.کمد و کابینت
8. گچ کاری
9. تعویض در و پنچره ها

 

سامیت هوم متخصص بازسازی منزل در نارمک

 

شما از اگر مایل به بازسازی منزل در نارمک بودید. بهترین فرصت برای شماست که با شماره تماس های شرکت سامیت هوم تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید و بعد از گرفتن مشاوره با متخصصین سامیت هوم قرار داد ببندید و پروژه شما را با مناسب ترین قیمت و به بهترین نحو ممکن برای شما به پایان برسانند. و این امر به سبب پیمانگاران حرفه ای ممکن می باشد.

سامیت هوم با بهترین های هر زمینه در بازسازی قرار داد دارد و می توان گفت سامیت هوم در عرصه بازسازی یک شرکت با بهترین عمکرد در این زمنیه دانست.
به خاطر سابقه درخشان و نمونه کارهای فراوانی که در زمینه بازسازی داشته است. و می توانید در اینستاگرام طرح ها و پروژه های گوناگون شرکت سامیت هوم را مشاهده کنید.

برای مشاوره رایگان بر روی تماس با ما کیلیک کنید.

کنید.

هزینه بازسازی منزل در نارمک

برای هزینه بازسازی به خود شما بستگی دارد که خودتان یا خانواده خود مایل باشید چه قسمتی از منزل را بازسازی کنند و بعضی از افراد دیگر به علت قدیمی بودن منزل خود می خواهند که تمام بخش های خانه بازسازی شود.
افرادی که می خواهند بخشی از منزل خود را بازسازی کنند لوازم آن قسمت را که می خواهند بازسازی کنند لیست کنید و با کارشناسان حرفه ای سامیت هوم تماس بگیرید و می توانند شما را راهنمایی کنند.

آن چیزی که تعیین کننده هزینه بازسازی می باشد. می توان گفت به متراژ هر بخش . کیفیت متریال برای مصرف . قیمت دستمزد پیمانکارها . تاسیسات. تخریب فضا . تعویض لوله های فرسوده و به غیر از این موارد متراژ خانه شما هم برا هزینه بازسازی بسیار مهم استمانند آشپزخانه منزل کوچک تعداد کابینت و لوله کشی آسان تری نسبت به خانه هایی که بزرگ هستند دارد و زمان که شما می خواهید بازسازی انجام دهید نیز بر روی هزینه بازسازی منزل تاثیر دارد.

اهمیت بازسازی آشپزخانه در نارمک

 

یکی از مهم ترین بخش های هر ساختمان برای بازسازی منزل آشپزخانه ی آن می باشد و به غیر از این موضوع خانم های خانه دار بسیار علاقه دارند آشپزخانه ای مدرن و زیبا داشته باشند و این امر برایشان بسیار مهم است چرا که بخشی از تایم روز را در آشپزخانه می گذرانند و بنابراین باید در بحث بازسازی آشپزخانه با حساسیت و دقت بسیار بالایی صورت گیرد.

باید در انتخاب تان برای شرکتی که می خواهید پروژه خود را به آن بسپارید دقت کنید و سامیت هوم با داشتن کارشناسان و پیمانکاران حرفه ای در این زمینه بهترین گزینه برای بازسازی آشپزخانه شما می باشد.
پشتیبانی سامیت هوم به صورت شبانه روز پاسخگو هستند و می توانید از دیگر مطالب مانند بازسازی منزل در تهارنپارس را نیز مشاهده کنید.

مقاله های پیشنهادی :