بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی

 

بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی

اولین و مهم ترین موضوع برای بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی بررسی و تخیمن هزینه های بازسازی می باشد و با توجه به میزان بودجه ای که دارید می توانید میزان بازسازی منزل خود را تعیین نمائید. این موضوع علاوه بر تسریع در زمان طراحی و بازسازی باعث از بین رفتن مشکلات احتمالی در هنگام انجام کار می شود.

در کسب اطلاعات بیشتر درباره مقدار وسایل و تجهیزات لازم برای بازسازی و تخمین هزینه بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی تا انتهای این مقاله با شرکت فنی مهندسی سامیت هوم همراه باشید.

شما می توانید با دفتر شرکت سامیت هوم با شماره 02188521781 تماس بگیرید و از مشاوره و بازدید رایگان این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید. همچنین می توانید پس از بازدید و تخمین هزینه های بازسازی قراردادکاری خود را با این شرکت به صورت رسمی در دفتر سامیت هوم انجام دهید.

پیشنهاد میکنیم مقاله بازسازی کف خانه چقدر هزینه دارد را نیز مطالعه نمائید.

طراحی و بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مواردی که می تواند در زندگی تمام خانواده نقش داشته باشد، محل و فضای سکونت می باشد. مناسب و مطلوب بودن این فضا می تواند تأثیرات بسیار مطلوبی بر زندگی داشته باشد.

با توجه به سلیقه و تمایلات خود می توانید طراحی و بازسازی دکوراسیون خانه خود را طوری انتخاب نمائید که با اجرای آن احساس آرامش و شادی را در خانه احساس کنید.

خانه ها معمولا پس از گذشت چند سال از ساخت نیاز به تعمیر و تغییراتی دارند. چراکه پس از گذشت زمان بخشی از لوازم و تجهیزات فرسوده می شوند و یا تولید مدل های جدیدتر از محصولات خانه باعث می شود شما در خانه احساس کمبود و خلا داشته باشید.

برای طراحی و بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی انتخاب یک سبک بهترین راه حل برای نمای کلی خانه می باشد. اگر شما سبک مدرن را دوست دارید می توانید با انتخاب تجهیزات و اکسسوری های مدرن تمام محیط منزل خود را شیک و خاص نمایش دهید.

پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله طراحی دکوراسیون داخلی سبک مدرن را مطالعه نمائید.

مشخص کردن هزینه بازسازی خانه های قدیمی

ابتدا برای مشخص کردن هزینه باید نقشه ای کامل از محیط خانه خود را طراحی و مشخص کنید و پس از آن می توانید بودجه و قیمت بازسازی خانه خود را تعیین نمائید.

این موضوع باعث می شود تا شما و یا افرادی که قصد انجام بازسازی منزل شما را دارند بدانند که با توجه به بودجه شما چه محصولاتی و با چه کیفیتی می توانند خریداری کنند. البته این رده بندی و انتخاب محصولات با کیفیت های مختلف توسط شما و یا افراد متخصص صورت میگیرد.

علاوه بر برآورد هزینه های خرید محصولات باید هزینه متریال و خرید مصالح مورد نیاز و همچنین دستمزد افراد متخلف که در این پروسه شما را همراهی کرده اند را باید در نظر بگیرید.

در نظر داشته باشید که اگر هزینه های بازسازی خانه خود را به درستی تخمین نزنید ممکن است با مشکلات هزینه در ادامه طراحی و بازسازی مواجه شوید و مجبور باشید کار خود را نیمه کاره رها کنید.

مقالات: طراحی دکوراسیون داخلی سبک شرق دور

ایده برای بازسازی خانه

قبل از بازسازی و طراحی منزل خود ابتدا از تجهیزاتی که در داخل دیوار خانه شما مانند لوله کشی و سیم کشی ها قرار گرفته اند مطمئن شوید و اگر جای فرسوده و یا خراب شده بود آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

نکته بسیار مهم که باید در نظر داشته باشید این است که در هنگام بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی باید مطلع باشید که در زمان بازسازی و طراحی امکان تخریب وجود دارد. به همین خاطر بهتر است اعضای خانواده را به مکان دیگری منتقل کنید و تمام لوازم و تجهیزات منزل خود را تخلیه نمائید.

برای بازسازی و طراحی خانه های قدیمی و کلنگی مصالح و متریال با کیفیت را اولویت اصلی خود قرار دهید و تا جایی که می توانید مواد با کیفیت و مرغوب را فراهم کنید، چراکه علاوه بر افزایش طول عمر باعث افزایش ایمنی بیشتر خواهند شد.

قبل از بازسازی خانه درباره مصالح و متریال های موجود در بازار جست و جو کنید و در صورت نیاز با کارشناسان و متخصصی نشرکت های طراحی دکوراسیون مشورت کنید تا مشکلی برای بازسازی خانه شما بوجود نیاید.

مقالات: طراحی دکوراسیون داخلی سبک مینیمال

بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی

اگر نیاز به بازسازی و نوسازی خانه های قدیمی دارید باید ابتدا مرحله تخریب را در نظر بگیرید که باید حتما توسط افراد با تجربه در این زمینه انجام شود تا خسارت های مالی و جانی در پی نداشته باشد. در نظر داشته باشید که اگر محرله تخریب به درستی انجام نشود ممکن به خانه ی اطراف و همسایه آسیب زده شود که این موضوع مشمول جریمه خواهد شد.

خانه های کلنگی معمولا قدمت بسیار زیادی دارند و ممکن است نسبت به خانه قدیمی خسارت های مالی و جانی بیشتری داشته باشد. به همین خاطر پروسه طراحی و نوسازی خانه های کلنگی نسبت به دیگر خانه با حساسیت بیشتری انجام می شود و حتما باید برای بازسازی از اصول و قواعد خاصی پیروی کنید.

می توان گفت که بازسازی و طراحی خانه های کلنگی شامل موارد زیر می باشد:

  • قرارداد با شرکت بازسازی معتبر و با تجربه
  • بازدید رایگان افراد متخصص و کارشناس 
  • برگزاری جلسه ای میان مالک و متخصصین شرکت جهت مشخص نمودن نیازهای مالک
  • انجام طراحی و ارائه نقشه خانه بازسازی شده نهایی
  • تایید نقشه طراحی شده توسط مالک
  • بررسی موارد فنی و تخصصی توسط تیم حرفه ای
  • تعیین زمانبندی و برآورد هزینه های لازم
  • تعیین فازهای مختلف اجرای عملیات بازسازی و اولویت بندی آنها
  • نظارت درست بر اجرای طرح بازسازی ساختمان

پیشنهاد می کنیم مقاله طراحی دکوراسیون پشت تلویزیون را مشاهده نمائید.

بازسازی خانه های قدیمی با هزینه کم

برای انجام امور بازسازی و نوسازی خانه خود باید دقیت زیادی را در خرید و یا تعویض لوازم منزل به خرج دهید. به طور مثال می توانید برای نمایش مطلوب دیوار از کاغذهای دیواری و برای تعویض شیرآلات از شیرآلات ضدزنگ با قیمت مناسب استفاده نمائید.

شاید اینکار با دید اول دارای هزینه های بسیار زیادی از جمله خرید مصالح، تجهیزات، پرداخت دستمزد و … داشته باشد اما به علت طول عمر بالایی که بازسازی و نوسازی خانه ها دارند در نهایت این موضوع برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.

برای اطلاع از طراحی دکوراسیون داخلی محدوده صادقیه روی لینک مربوطه بزنید.

بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی با سامیت هوم

شرکت فنی و مهندسی سامیت هوم ارائه دهنده خدماتی مانند طراحی دکوراسیون، محوطه سازی، بازسازی ساختمان و ویلا با بالاترین کیفیت و مناسب‌‎ترین قیمت در سریع‌ترین زمان ممکن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق سایت یا اینستاگرام با مشاوران سامیت هوم تماس حاصل بفرمایید. سامیت هوم خدماتی نظیر بازدید و کارشناسی را به صورت کاملا رایگان برای شما انجام خواهد دارد. همچنین چیدمان بعد از طراحی نیز به عهده متخصصین شرکت فنی و مهندسی سامیت هوم می باشد.

مقاله های پیشنهادی :